Jak platit za objednávku na tomto webu?

Na našich stránkách se dá platit aktuálně pouze platebním převodem. Důvod je jednoduchý. Ze strany zákazníka jedna platba i v případě nákupu od více prodejců.

V Pokladně bude po potvrzení objednávky zobrazena informace, kam zaslat uvedenou částku za zboží. Stejná informace vám přijde taky do e-mailu uvedeného v objednávce.

Platí se jen jednou a to na náš bankovní účet. Do emailu vám také přijdou obchodní podmínky, které také naleznete na našem webu v horním menu. Také vám pošleme souhrn objednávky.

Fakturu vám zašlou v zásilce či elektronicky až samotní prodejci, od kterých jste si objednali výrobky. Portál BezvaRuce.cz je jen zprostředkovatelem obchodu a služeb a neprovádí fakturaci.

V současné chvíli není možné zasílat na dobírku a to z důvodu nekalého jednání ze strany zákazníků. Zboží na našem portálu je tvořeno s láskou a jedná se o originály, které jinde nekoupíte. Tak jako my se snažíme udělat pro zákazníka maximum, očekáváme, že zákazník bude našemu portálu důvěřovat.

Z důvodu větší bezpečnosti vašich plateb neposkytujeme online platby přes platební kartu a nikdy od vás tyto údaje nebudeme vyžadovat (číslo karty, pin, bezpečnostní kód).