O nás

Historie projektu BezvaRuce.cz

 

2020

Psal se podzim roku 2020 a i díky situaci s Covid-19 a uzavření všeho, co se dalo, vznikla myšlenka založit vlastní portál, kde můžou lidé prodávat. Místo, které tu bude pro všechny výrobce hand made. Místo, které bude tak trošku jiné. Žádné provize z prodeje, žádné zakazování uvádění webových stránek či sociálních sítí a kontaktů.

Napadlo nás, proč na to nejít opačně. Vymysleli jsme systém pronájmu prodejního prostoru na určité časové období, kdy se platí předem. V prosinci 2020 vznikla Facebooková skupina a rozhodily se sítě, zda by o tento model měl někdo zájem. A ten byl.

Založil se tedy provizorní portál na e-shop platformě UPgates, který fungoval až do prosince 2021, kdy jsme přepnuli na vlastní systém s daleko větším spektrem funkcí a možností.

 

2021

Během roku 2021 jsme nasbírali mnoho prodejců, kteří si u nás koupili členství a podpořili nás kapitálem, který jsme využívali k vývoji a k placení nutných výdajů za provoz. Ucelil se tým spolupracovníků, který se o portál stará.

V průběhu roku jsme hledali novou platformu, která by nám vyhovovala. Vyzkoušeli jsme více možností a nakonec se v zimě 2021 spustil nový portál.

 

2022

Nový rok s novým portálem a novými funkcemi. Povedlo se nám sjednotit globální dopravce a dát jim jednotné ceny. Zavedli jsme dopravu zdarma od 500 Kč.

Udělali jsme menší redesign stránky.

 

2023

Na prodeji i nákupu se dost podepsal Covid a válka na Ukrajině. Moc tomu ani nepřidalo ani obecné zdražování, ale stále se snažíme poskytnout vám prodejní prostor a zákazníkům stále příznivé ceny.

 


Naše cíle a poslání

 

Vznikli jsme, abychom pomáhali. Pomáhali prodejcům mít lepší přístup k prodejnímu nástroji, který by jinak sami nezvládli třeba časově vytvářet či obsluhovat.

Náš směrem je daný. Poskytnout prodejcům co nelepší prodejní prostor se vším, co k tomu potřebují. Internet a jeho služby se časem stále vyvíjí a my se budeme snažit se tomu co nejlépe přizpůsobit.

Náš cíl? Spokojený zákazník a spokojený prodejce.

 


 

 

 

Chceš se taky zapojit do týmu BezvaRuce.cz? 

info@bezvaruce.cz