Zdravím všechny návštěvníky tohoto e-shopu.

Jmenuji se Marie Sikorová a jsem nesmírně ráda, že své Jiné omalovánky mohu nabízet k prodeji právě zde na tomto skvělém e- shopu, který je také tak trochu jiný a to v tom, že zde prodávají lidé, kteří svým talentem a šikovností svých rukou obohacují jiné.

To byl jeden z důvodů, proč jsme se rozhodla inzerovat právě zde.

Narodila jsem se s velice vzácným tělesným postižením – syndrom EVC a toto své postižení jsme přijala jako výzvu a i přes „nepřízeň osudu“ jsem začala podnikat na vedlejší činnost a rozhodla jsem se, že svou jinakost, která je patrná na první pohled přijmu jako výzvu  a ukáži  lidem, že handicap pokud se přijme se vším co k němu patří může přinést hodně odpovědí na otázku PROČ?

Často jsme slýchávala v autobuse :  „Proč je ta paní taková malá? „ Vzala jsme to jako výzvu a na otázku dávám odpovědi. Vyrábím mé 3D omalovánky ze sádry, které mají svůj příběh a svou historii.  

Více se můžete dozvědět v této televizní reportáži, kde v živém vysílání své 3D omalovánky prezentuji.

 https://www.ceskatelevize.cz/porady/10435049455 Těším se na to, že svými 3D omalovánkami ze sádry udělám radost spoustě dětem a dospělým. Jinakost je mé téma a patří neodlučitelně k mé osobě, proto i mé 3D omalovánky jsou jiné.

Proč Jiné omalovánky? Ony mi totiž  slouží jako nástroj v komunikaci s dětmi.

Mým hlavním cílem je komunikace s dětmi ve školách a školách s tím, že jim dávám možnost zeptat se na cokoli co je zajímá k tématu jinakosti.  

Nyní to není možné jezdit do škol a školek, proto jsem ráda, že mohu nabídnout své 3D omalovánky přímo do Vašich domovů a mohu tak potěšit Vaše kreativní dítka v prostředí, které moc dobře znají.Tím místem je Váš domov a velice ráda Vám zašlu balíček s mými 3D omalovánkami. 

 

Přeji moc krásný den pokud možno plný úsměvů a lásky.

Marie Sikorová -  Jiné omalovánky