Jmenuji se Ludmila Bartošíková, bydlím v Krnově. Kreslení mě bavilo od malička. Během studií na střední škole, kde jsem se věnovala výtvarné výchově, se mi povedlo v kresbě a malbě zdokonalit. Část maturitní práce si můžete prohlédnout na přiložených fotografiích, jednalo se o více než 20 psích plemen kreslených tužkou. Po studiích jsem se více věnovala fotografii a následnému postprocesu, ale i během této doby jsem občas také něco nakreslila. Objevila jsem kouzlo akvarelových pastelek a následně uměleckých. V současné době je focení poněkud problematické, proto jsme se opět vrátila ke kreslení. Někteří z vás se již těší z mých fotografií, v současné době získáváte jedinečnou šanci pořídit si i kresbu.

NEKRESLÍM PORTRÉTY LIDÍ

Na přiložených fotografiích si můžete prohlédnout mé portfolio. Nejčastěji maluji psy a jiná zvířata se zaměřením na portrét. Minimální velikost, kterou nabízím, je standardní formát A4 a A3. Větší obrazy je možno v případě zájmu zhotovit na plátno, velikost dle aktuální nabídky a skladových zásob pláten.

 

 Technika

Na papír zhotovuji kresbu uměleckými pastelkami v kombinaci s akrylem do pozadí.

Na plátno akvarelovými pastelkami v kombinaci s akrylem do pozadí.

Výběr fotografie

Výběr vhodné fotografie je pro následné zhotovení obrazu naprosto klíčové. V případě nekvalitní a špatně nasvícené nebo naopak přepálené fotografie se ztrácí potřebné detaily a obraz bohužel nelze zhotovit, proto si dejte na výběru fotografie záležet. Pokud si nejste vhodností fotografií jistí, zašlete mi jich více, pevně věřím, že se nám spolu podaří nějakou vybrat.

Doba dodání je v současné době do 3 měsíců. Samozřejmě se snažím kresbu vytvořit co nejdříve, ale jedná se o velmi pomalou techniku a zachycení zvířete i na nejmenší dodávaný formát A4 trvá několik desítek hodin.

Po společném výběru fotografie zaplatíte zálohu 50% z ceny. Jakmile bude kresba hotová, zašlu vám náhled a po uhrazení celé částky kresbu zasílám. U některých formátů je možno přikoupit si jednoduchý rámeček.

Ceník

A4 – jedna hlava 1100 Kč

A3 – jedna hlava 2 100 Kč

A3 - dvě hlavy 2 900 Kč

plátno 50 x 70:

jedna hlava 6 500 Kč

dvě hlavy 7 000 Kč

tři hlavy 8 000 Kč

čtyři hlavy 9 000 Kč

pět hlav 10 000 Kč


OBJEDNÁVKA:
ludmila@bezvaruce.cz

Žádná položka