První myšlenky k realizaci tohoto projektu vznikly již v roce 2019…

Ale napřed je potřeba urazit kus cesty, než začneme realizovat své vize. Psal se prosinec roku 2020 a už jsme tu pro vás. Nejsme největší ani nejlepší, ale jsme tady a co zatím není, může brzy být. Naším cílem je naslouchat přání Výrobců, Dodavatelů a Zákazníků a vytvořit zde postupně místo, kam se všichni budeme rádi vracet. Jde nám o vytvoření prostoru pro partnerskou spolupráci, kde si vážíme navzájem jeden druhého. Naší prioritou je osobní přístup.

Jsme Start-upový projekt

Celý systém je postaven na principu příspěvků na vývoj a rozvoj portálu. Kdokoliv nás může podpořit a jako odměnu za podporu u nás může rok prodávat své hand made výrobky. Máme tým administrátorů a dobrovolníků, kteří celý chod projektu zajišťují.

 

Kam směřujeme?

Naším cílem je nastavit ideální prodejní a nákupní podmínky pro všechny. Většina toho se skrývá v pozadí celého e-shopu. Věříme, že oceníte naši práci. V dnešní spotřební době není problém vytvoření obyčejného e-shopu pomocí pár kliknutí. Kdo tohle jednou zkusil, ale ví, že tohle je jen začátek dlouhé cesty. Skrývají se za tím stovky hodin práce za počítačem ještě před spuštěním samotného e-shopu. Vymyslet směr, cíl a vybrat si vhodnou cestu, (spolehlivý realizační tým)…

Proč tohle děláme?

Primárním smyslem je podpořit nemocné a handicapované děti, děti v nouzi. České děti. Děti, které můžeme potkat kdekoliv. V dnešní nejisté době i to, co bylo včera, zítra již být nemusí. Snažíme se podpořit ty, kteří sami nemají potřebné zdroje a jsou odkázáni na naši pomoc. A aby tohle vše fungovalo a mělo smysl, nejde to dělat jako koníček po práci, proto jedeme fulltime!

FAQ

FAQ

Často kladené otázky - máte nějaké dotazy? Mrkněte se na nejčastější otázky a třeba zde naleznete odpovědi.