První myšlenky k realizaci tohoto projektu vznikly již v roce 2019…

Ale napřed je potřeba urazit kus cesty, než začneme realizovat své vize. Nyní se píše prosinec roku 2020 a jsme tu pro vás. Nejsme největší ani nejlepší, ale jsme tady a co zatím není, může brzy být. Naším cílem je naslouchat přání Výrobců, Dodavatelů a Zákazníků a vytvořit zde postupně místo, kam se všichni budeme rádi vracet. Jde nám o vytvoření prostoru pro partnerskou spolupráci, kde si vážíme navzájem jeden druhého.

Kam směřujeme?

Naším cílem je nastavit ideální prodejní a nákupní podmínky pro všechny. Většina toho se skrývá v pozadí celého e-shopu. Věříme, že oceníte naši práci. V dnešní spotřební době není problém vytvoření obyčejného e-shopu pomocí pár kliknutí. Kdo tohle jednou zkusil, ale ví, že tohle je jen začátek dlouhé cesty. Skrývají se za tím desítky až stovky hodin práce za počítačem ještě před spuštěním samotného e-shopu. Vymyslet směr, cíl a vybrat si vhodnou cestu, (spolehlivý realizační tým)…

Proč tohle děláme?

Primárním smyslem je podpořit nemocné a handicapované děti, děti v nouzi. České děti. Děti, které můžeme potkat kdekoliv. V dnešní nejisté době i to, co bylo včera, zítra již být nemusí. Snažíme se podpořit ty, kteří sami nemají potřebné zdroje a jsou odkázáni na naši pomoc. A aby tohle vše fungovalo a mělo smysl, nejde to dělat jako koníček po práci, proto jedeme fulltime!