DOPRAVA

  • Produkty s příznakem Doprava zdarma  - mají dopravu zdarma.
  • Produkty bez příznaku Doprava zdarma - nemají dopravu zdarma a o výši poštovného vás bude informovat po objednávce výrobce nebo bude informace zobrazena v průchodu objednávkou.

  • Pří nákupu 2 produktů a více od jednoho výrobce, z niž jeden má dopravu zdarma, bude v Pokladně uvedeno Individuální doprava, ale doprava zdarma bude na celý obsah objednávky.
  • Při nákupu 2 produktů a více od různých výrobců, z niž jeden má dopravu zdarma, bude v Pokladně uvedeno Individuální doprava a produkt s dopravou zdarma vám přijde bez účtování poštovného a na druhý produkt se bude vztahovat poštovné - to vám sdělí výrobce, který vás po objednávce zboží bude kontaktovat na e-mail.

    Obvyklá doda odeslání zboží je 2-4 dny od objednávky, nejedná-li se o produkty, které ze své podstaty nejde mít vyrobené předem.

PLATBA

  • V Pokladně si zvolíte platební metodu, je-li jich na výběr více. Obvykle je aktivní pouze možnost platebního převodu. Dobírku z důvodu bezpečnosti nedoporučujeme - více informací zde. Dobírku lze sjednat individuálně s daným výrobcem poté, co vás bude kontaktovat na vašem e-mailu. Při volbě platba převodem vám bude sděleno při kontaktování výrobcem číslo účtu, kam bude musí být vaše platba zaslána.


FAQ

FAQ

Často kladené otázky - máte nějaké dotazy? Mrkněte se na nejčastější otázky a třeba zde naleznete odpovědi.