DOPRAVA

 • Produkty s příznakem Doprava zdarma  - mají dopravu zdarma.
 • Produkty bez příznaku Doprava zdarma - nemají dopravu zdarma a o výši poštovného vás bude informovat po objednávce výrobce nebo bude informace zobrazena v průchodu objednávkou.

 • Pří nákupu 2 produktů a více od jednoho výrobce, z niž jeden má dopravu zdarma, bude v Pokladně uvedeno Individuální doprava, ale doprava zdarma bude na celý obsah objednávky.
 • Při nákupu 2 produktů a více od různých výrobců, z niž jeden má dopravu zdarma, bude v Pokladně uvedeno Individuální doprava a produkt s dopravou zdarma vám přijde bez účtování poštovného a na druhý produkt se bude vztahovat poštovné - to vám sdělí výrobce, který vás po objednávce zboží bude kontaktovat na e-mail.

  Obvyklá doda odeslání zboží je 1-2 dny od objednávky, nejedná-li se o produkty, které ze své podstaty nejde mít vyrobené předem.

PLATBA

 • V Pokladně si zvolíte, zda chcete za zboží zaplatit platební kartou on-line či platebním převodem. Dobírku z důvodu bezpečnosti neposkytujeme - více informací zde. Při volbě platba převodem vám bude sděleno při kontaktování výrobcem číslo účtu, kam bude musí být vaše platba zaslána.

  Poskytovatelem platební brány je společnost ComGate Payments, a.s.

   ComGate Payments, a.s.
   Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
   E-mail: platby-podpora@comgate.cz
   Tel:  +420 228 224 267
FAQ

FAQ

Často kladené otázky - máte nějaké dotazy? Mrkněte se na nejčastější otázky a třeba zde naleznete odpovědi.