Milí výrobci a dodavatelé, děkujeme za váš zájem o prodej na našem e-shopu. Pojďme se podívat, co je k tomu potřeba:

Zvolte si vhodný tarif a přejděte k objednávce. Vyplňte své údaje a odešlete objednávku.

Následně vám přijde faktura - výzva k úhradě a je potřeba provést platbu kartou online, bankovním převodem či QR platbou. Po úspěšné platbě vám přijde potvrzení platby a následně do 24 hod e-mail, ve kterém budou přístupové údaje pro nahrávání produktů na e-shop.

Mám zaplaceno, informace mi do e-mailu přišly - co dále?

Pro vkládání produktů na e-shop je potřeba přejít do dodavatelské sekce na adrese https://www.dodavatelskasekce.online a přihlásit se pod svým e-mailem uvedeným v objednávce členství a heslem, které bylo zasláno v e-mailu po provedené objednávce. E-mailem také obdržíte jedinečné ID, pod kterým na e-shopu budeme prezentovat vaše produkty. 

Po úspěšném přihlášení do dodavatelské sekce si přečtěte stránku Jak nahrávat produkty a můžete začít vkládat produkty. Prosíme o kontrolu pravopisu před uložením produktu. Vámi vložené produkty 1x za 24 hod nahráváme po kontrole do e-shop rozhraní a jsou tedy viditelné na hlavní stránce e-shopu, či v případné kategorii, kterou jste zvolili během nahrávání vašeho produktu.


Jak zjistím, že se zboží prodalo, a co mám dělat v takovém případě?

Při zakoupení vašeho zboží zákazníkem vám pošleme e-mail s údaji o zákazníkovi a zboží, které objednal, obvykle v den přijetí objednávky. Pro členy s tarifem Marže odečteme příslušnou marži za objednávku z přednabité peněženky.

Jakmile vám přijde od nás e-mail, Vy kontaktujete zákazníka a domluvíte s ním platbu za zboží (od dubna 2021 bude tato funkcionalita již aplikována do e-shopu a bude probíhat automaticky v pokladně) a odesíláte balík zákazníkovi. Přiložte do balíku potřebné dokumenty - prodejce/výrobce je ze zákona povinnen zajistit na zboží záruku 24 měsíců, nejedná-li se o zboží na zakázku či upravené dle přání zákazníka. Výrobce je povinný řešit se zákazníkem reklamaci, vrácení zboží či jeho opravu.

E-shop Bezvaruce.cz je zprostředkovatelem obchodu a služeb a nenese žádnou odpovědnost za jednání výrobce, taktéž nenese žádnou odpovědnost za případné škody.


Jaké nabízíme tarify?

    PRODÁVÁM SVÉ VÝROBKY

    • členství "Na rok", až 250 ks současně nabízených produktů, s platbou na rok předem, bez dalších poplatků :)
    • členství "Na sezónu", až 100 ks současně nabízených produktů, s platbou na půl roku předem, bez dalších poplatků :)
    • členství "Na skok", až 50 ks současně nabízených produktů, s platbou na 3 měsíce předem, bez dalších poplatků :)
    • členství "Na pohodu" - pouze pro osoby v ID a OZP, chráněné dílny, až 250 ks současně nabízených produktů, s platbou na rok předem, bez dalších poplatků. Nutno doložit identifikaci, která vás k používání tohoto tarifu opravňuje (kartička, část osvědčení o přidělení ID s vašimi údaji, popř IČO a odkaz na www stránky chráněné dílny apod)
    • členství "Marže 7%", až 100 ks současně nabvízených produktů (pro více produktů je třeba zvolit tarif Marže 7% za 2000 Kč), s nabitím virtuální peněženky na 1000 Kč, ze které se marže za prodej zboží odečítá. Platnost nabité částky je neomezená

    PRODÁVÁM MATERIÁL nebo MATERIÁL I SVÉ VÝROBKY

    • členství "Marže 7%", neomezeně produktů, s nabitím virtuální peněženky na 2000 Kč, ze které se marže za prodej zboží odečítá. Platnost nabité částky je neomezená

    • možnost variant a konfigurací dle potřeb po dohodě
    • různé jednotky (bal, cm, dm, m, m2, m3, ks, kg, yard, litr, ...)
    • možnost nastavit množstevní slevy pro odběr více kusů či metrů
    • obrázek varianty či vzoru

    Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.